top of page

Top produkty

Długa praca przy komputerze, jazda samochodem w nocy, pogarszająca się wada wzroku czy światłowstręt?

Na wszystko znajdziemy rozwiązanie!

W każdym z naszych salonów proponujemy Ci najnowsze rozwiązania technologiczne wspierające proces widzenia. Posiadamy soczewki okularowe polskiej produkcji, wykonywane przez firmę Szajna z siedzibą w Gdyni. Firma Szajna posiada najnowocześniejszy park maszyn w tej części Europy, prowadzi badania, dzięki którym ciągle udoskonala swój asortyment. Firma stawia na dokładność, nowe technologie i precyzję, dzięki czemu jesteśmy pewni, że soczewki które do Ciebie trafiają są najwyższej jakości.

 

Jednak soczewki to nie wszystko! Każdy nasz optyk został wyposażony w najnowszy automat szlifierski marki Essilor, dzięki czemu nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane prace nie są dla nas wyzwaniem, a każde okulary są produktem najwyższej jakości. Ostateczny montaż i kontrola jakości są wykonywane ręcznie przez co mamy możliwość bardzo indywidualnego dopasowania opraw do każdego klienta.

Uważamy, że najwyższa jakość widzenia jest ważna każdego dnia, szczególnie u małych pacjentów, dlatego posiadamy własne magazyny i maszyny szlifierskie co pozwala nam na wykonywanie większości prac w ciągu godziny. Bardzo skomplikowane prace z dużymi mocami, okulary progresywne bądź biurowe wykonujemy do tygodnia czasu.

bottom of page